5 Watt Siyah Kasa SMD Led Spot

29,9032,90 (34%)

VOLT: 220 VOLT

WATT: 5 WATT

KASA RENGİ: SİYAH-KROM

IŞIK RENGİ: BEYAZ- 3 RENKLİ(BEYAZ-GÜNIŞIĞI-4000K)

LÜMEN: 450 LÜMEN

DELİK ÇAPI: 70 MM

DIŞ ÇAPI: 95 MM

GARANTİ SÜRESİ: 1 YIL

3 RENKLİ NEDİR? 3 RENKLİ LED SPOTLAR, ANAHTAR YARDIMIYLA RENK DEĞİŞTİRMEKTEDİR. ANAHTARI AÇIP KAPATINCA IŞIK RENGİ BEYAZ, BU İŞLEMİN TEKRAR YAPILMASI DURUMUNDA GÜNIŞIĞI VE SON KEZ AÇ KAPAT YAPINCA 4000K(SICAK BEYAZ) IŞIK RENGİ ELDE EDİLECEKTİR. SON ZAMANLARIN TREND OLMUŞ BİR ÜRÜNÜDÜR. KULLANICI İSTEDİĞİ RENGİ SEÇEBİLME ŞANSINA SAHİP OLACAKTIR.

Temizle

5 Watt Siyah Kasa SMD Led Spot ürünleri ile modern dekorasyonu oluşturmak sizin elinizde! Modern yapınızı performanslı ürünlerimiz ile süsleyerek evinize şahane bir görüntü katabilirsiniz!

5 Watt Siyah Kasa SMD Led Spotlar modern dekorasyonu benimsemiş evlerde tercih edilmektedir. İş yerlerinde ve işletmelerde giriş kısımlarına ve toplantı salonlarında da göze hitap eden yapıya sahiptir. Aydınlatma ürünü olarak kullanılan ürünlerimiz evinizde ve ofisinizde yaptığınız aydınlatmaları daha çekici yapmaktadır. Normal aydınlatmaların yerine farklı aydınlatma şekilleri tercih ediyorsanız doğru yerdesiniz!

Led spot ürünlerimiz kullandığınız alanlarda farklı bir hava katmaktadır. Genellikle çok yer kaplamayan ürünlerimiz alandan ve enerjiden tasarruf etmenizi de sağlamaktadır.

5 Watt Siyah Kasa SMD Led Spot Özellikleri

5 Watt Siyah Kasa SMD Led Spotları aydınlatma sistemlerinde muhteşem görüntüyü sizlere sunmaktadır. Eğer sizde farklı aydınlatma ürünlerini denemek istiyorsanız doğru yerdesiniz!

Ev veya ofis dekorasyonunda modern bir dokunuş yapmayı arzuluyorsanız led spot ürünleri tam size göre! Aynı zamanda spot ledleri avize gibi farklı aydınlatma ürünleri ile birlikte kullanabilirsiniz. Örnek olarak salonunuz için kullandığınız modern tasarımlı avizelere ek olarak spotlar kullanabilirsiniz. Spotları hem büyük salonlarda ışığı desteklemek hem de fazla aydınlık olmasını istemediğiniz zamanlarda kullanabilirsiniz.

Ürünlerimiz sizlere 1 yıl garanti hizmeti ile sunulmaktadır. Uzun ömre sahip led ürünlerimizi sorunsuz bir şekilde uzun yıllar kullanabilirsiniz. Üstelik fiyat olarak diğer aydınlatma sistemi ürünlerine göre uygun yapıdadır. İnternet sitemizde bulunan ürünlerimiz fiyat performans anlamında da siz değerli müşterilerimize en iyiyi sunmaktadır.

5 Watt Siyah Kasa SMD Led Spot Kullanım Alanları

5 Watt Siyah Kasa SMD Led Spotlarının kullanım alanları olarak sizlere birçok farklı seçenek sunmaktadır. İstediğiniz her ortamı daha modern bir görüntüyle süslemek için led spot kullanmanız mümkündür.

Spot aydınlatma içerisinde led ürünleri tercih etmek sizlere birçok avantaj sunmaktadır. Uzun ömürlü olmaları ile bilinen led spot ürünleri sizlere aynı zamanda tasarruf sağlamaktadır. Sağlamış oldukları bu tasarruftan ve modern görüntüden ötürü de kullanım alanları bir o kadar geniştir. Evinizin, ofisinizin veya işyerinin girişlerinde hafif ışık amacıyla kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra toplantı salonları gibi özel yerlerde destekleyici ışık olarak kullanma sağlamanız da mümkündür.

İlk Ürüm Yorumunuzu yapın, 5 Watt Siyah Kasa SMD Led Spot

Yorumlar

Şaun Yorum Yok

Main Menu

29,9032,90 (34%)

Sepete Ekle