5 Watt Gold Kasa SMD Led Spot

29,9032,90 (34%)

VOLT: 220 VOLT

WATT: 5 WATT

KASA RENGİ: BEYAZ-GOLD

IŞIK RENGİ: BEYAZ- 3 RENKLİ(BEYAZ-GÜNIŞIĞI-4000K)

LÜMEN: 450 LÜMEN

DELİK ÇAPI: 70 MM

DIŞ ÇAPI: 95 MM

GARANTİ SÜRESİ: 1 YIL

3 RENKLİ NEDİR? 3 RENKLİ LED SPOTLAR, ANAHTAR YARDIMIYLA RENK DEĞİŞTİRMEKTEDİR. ANAHTARI AÇIP KAPATINCA IŞIK RENGİ BEYAZ, BU İŞLEMİN TEKRAR YAPILMASI DURUMUNDA GÜNIŞIĞI VE SON KEZ AÇ KAPAT YAPINCA 4000K(SICAK BEYAZ) IŞIK RENGİ ELDE EDİLECEKTİR. SON ZAMANLARIN TREND OLMUŞ BİR ÜRÜNÜDÜR. KULLANICI İSTEDİĞİ RENGİ SEÇEBİLME ŞANSINA SAHİP OLACAKTIR.

Temizle

5 Watt Gold Kasa SMD Led Spot ürünü sizlere modern dekorasyonun son noktasını sunmaktadır. Yapınızı Gold kasa modern ürünler ile süsleyerek evinize ve ofisinize harika bir görünüm sağlayabilirsin.

5 Watt Gold Kasa SMD Led Spotları özellikle modern dekorasyonu benimsemiş evlerde tercih edilmektedir. İşletmelerde giriş kısımlarına ve toplantı salonlarında da göze hitap eden yapıya sahiptir. Aydınlatma ürünlerinin göz bebeği olarak üretilen ürünlerimiz evinizde ve ofisinizde yaptığınız aydınlatmaları daha çekici kılmaktadır.

Led spot ürünlerimiz kullandığınız alanlarda farklı bir hava katmaktadır. Genellikle çok yer kaplamayan ürünlerimiz alandan ve enerjiden tasarruf etmenizi de sağlamaktadır.

5 Watt Gold Kasa SMD Led Spot Özellikleri

5 Watt Gold Kasa SMD Led Spotları yapınızın aydınlatma sistemini dikkat çekici yapma olanağını sizlere sunmaktadır. Standart aydınlatma ürünleri yerine çekici modern ürün arayışında iseniz doğru adrestesiniz!

Yaşadığınız alanlarda dekorasyon yönünden modern bir dokunuş yapmayı arzuluyorsanız led spot ürünleri tam size göre! Aynı zamanda spot ledleri avize gibi farklı aydınlatma ürünleri ile birlikte kullanabilirsiniz. Örnek olarak toplantı alanları için kullandığınız modern tasarımlı avizelere ek olarak spotlar kullanabilirsiniz. Spotları büyük salonlarda ışığı desteklemek amacıyla kullanılabilir. Aynı zamanda fazla ışık olmaması gereken (projeksiyon çalışması gibi.) zamanlarda kullanılabilir.

Uzun ömre sahip led ürünlerimizi sorunsuz bir şekilde uzun yıllar kullanabilirsiniz. Çünkü ürünlerimiz sizlere 1 yıl garanti hizmeti ile sunulmaktadır. Üstelik fiyat olarak diğer aydınlatma sistemi ürünlerine göre uygun yapıdadır. 

5 Watt Gold Kasa SMD Led Spotların Kullanım Alanları

5 Watt Gold Kasa SMD Led Spotlar kullanım alanları olarak sizlere birçok farklı seçenek sunmaktadır. İstediğiniz her ortamı daha modern bir görüntüyle süslemek için led spot kullanmanız mümkündür.

Ürünlerimiz sağlamış oldukları tasarruftan ve modern görüntüden ötürü geniş kullanım alanı imkanı sunmaktadır. Evinizin, ofisinizin veya işyerinin girişlerinde hafif ışık amacıyla kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra toplantı salonları gibi özel yerlerde destekleyici ışık olarak kullanma sağlamanız da mümkündür. Sitemizde sizlere yönelik sunulmuş olan farklı modelleri inceleyebilirsiniz. Siparişlerinizi sorunsuz bir şekilde aktarabilirsiniz. 

İlk Ürüm Yorumunuzu yapın, 5 Watt Gold Kasa SMD Led Spot

Yorumlar

Şaun Yorum Yok

Main Menu

29,9032,90 (34%)

Sepete Ekle