5 Watt Cob Led Krom Kasa

59,0089,00 (34%)

VOLT: 220 VOLT

WATT: 5 WATT

KASA TİPİ: KROM, DÖKÜM

IŞIK RENGİ: BEYAZ- GÜNIŞIĞI

LÜMEN: 450 LÜMEN

DELİK ÇAPI: 70 MM

DIŞ ÇAPI: 100 MM

GARANTİ SÜRESİ: 1 YIL

Temizle

5 Watt Cob Led Krom Kasa ürünü ile %75’e kadar daha performansı yakalayın! Teknolojinin gelişmesi ile birlikte hayatımıza giren led ürünleri aydınlatma sistemlerinde yaygınlaşmaya başladı.

Aydınlatma sistemlerinde yaygın bir şekilde kullanılmasının ardından daha performanslı ledlerin üretimine önem gösterilmiştir. 5 Watt Cob Led Krom Kasalar da 70 mm’lik delik çapı ile muhteşem bir performansı sizlere sunmaktadır. 450 lümenlik gücü ile kullanmak istediğiniz alanda yeterli ışığı oluşturmanız mümkün!

Sitemizde yer alan birçok led ürünü performans odaklı üretilen ürünlerden seçilmiştir. Evinizde, ofisinizde veya iş yerlerinde güzel görüntü vermenin yanı sıra enerji tasarrufu sağlamanız mümkün hale gelmiştir.

5 Watt Cob Led Krom Kasa Özellikleri

5 Watt Cob Led Krom Kasalar yaklaşık olarak 220 Volt gerilim ve 5 wattlık güç imkanı sunmaktadır. Krom döküm kasa tipine sahip ürünümüz ile istediğiniz alanlarda ışıklandırma yapabilirsiniz. 50.000 saat kullanım ömrüne sahip olan ürünlerimiz, 1 yıl garantili şekilde tarafınıza gönderilmektedir. Beyaz ve günışığı renk seçenekleri ile istediğiniz alanda istediğiniz ışıklandırma sizleri bekliyor. Uzun süre kullanabileceğiniz ürünler fazla yer kaplamaz ve göze batmazlar. Sadece sundukları ışık şöleni ile ihtiyacınızı karşılar ve göze hitap eder.

Sitemizde yer alan ürünlerin tamamında performans / fiyat dengesini gözetiyoruz. Siz değerli müşterilerimize kaliteli ürünleri uygun fiyata sunarak yararlanma fırsatı sunuyoruz.

5 Watt Cob Led Krom Kasa Kullanım Alanları

5 Watt Cob Led Krom Kasalar son zamanlarda göze daha çok hitap eden bölgelerde kullanılmaya başlanmıştır.

Floresan sistemler, armatür sistemler bir bölgenin ışıklandırılmasında yüksek etki gösteren ışıklandırma sistemleridir. Bu sistemlerin yerine daha az ışıklı fakat karanlık olmayan bölgeler istiyorsanız led kasalar tam size göre. Evlerde koridorları süslemek için, ofislerde karanlık bölgeleri aydınlatmak için kullanabilirsiniz. Küçük yerleri aydınlatmak için de led kullanabilirsiniz. Özellikle tavan bölgelerine kurulumlar yaparak sinema modu oluşturmanız da mümkün!

Işık hayatımızın olmazsa olmazları arasında yer almaktadır. Eğer sizde yoğun ışık yerine led ışıkları tercih ediyorsanız sitemizde yer alan performans ürünü ledlere göz atabilirsiniz. Değerlendirmelerde bulunabilirsiniz. 

İlk Ürüm Yorumunuzu yapın, 5 Watt Cob Led Krom Kasa

Yorumlar

Şaun Yorum Yok

Main Menu

59,0089,00 (34%)

Sepete Ekle