5 Watt Cob Led Beyaz Kasa

23,9039,90 (40%)

VOLT: 220 VOLT

WATT: 5 WATT

KASA TİPİ: BEYAZ, PLASTİK

IŞIK RENGİ: BEYAZ- GÜNIŞIĞI

LÜMEN: 450 LÜMEN

DELİK ÇAPI: 70 MM

DIŞ ÇAPI: 10 MM

GARANTİ SÜRESİ: 1 YIL

Temizle

5 Watt Cob Led Beyaz Kasa ürünü ile led kullanımlarınızı daha performanslı bir hale getirmeniz mümkün! İlerleyen teknolojinin bize kattığı aydınlatma sistemi ürünlerinden bir tanesi de led ürünleri. Aydınlatma sistemlerinde yaygın bir şekilde kullanılmasının ardından daha performanslı ledlerin üretimine önem gösterilmiştir. 5 Watt Cob Led Kasa da 70 mm’lik delik çapı ile muhteşem bir performansı sizlere sunmaktadır. 450 lümenlik gücü ile kullanmak istediğiniz alanda yeterli ışığı oluşturmanız mümkün! nternet sitemizde bulunan led ürünleri performans odaklı üretilen ürünlerdir. Ayrıca sitemizde yer alan kasa rengi çeşitleri ile istediğiniz ışıklandırma sizlere sunulmaktadır. Ofisinizde veya evinizde güzel bir görüntü yakalamanın yanı sıra enerji tasarrufu sağlayabilirsiniz.

5 Watt Cob Led Beyaz Kasaların Özellikleri

5 Watt Cob Led Kasalar yaklaşık olarak 5 wattlık güç ve 220 Volt gerilim imkanı sunmaktadır. Beyaz döküm kasa tipine sahip ürünümüz ile istediğiniz alanlarda ışıklandırma yapabilirsiniz. 50.000 saatten fazla kullanım ömrüne sahip olan ürünlerimiz, 1 yıl garantili şekilde tarafınıza gönderilmektedir. Beyaz ve günışığı renk seçenekleri ile istediğiniz alanda istediğiniz ışıklandırma sizleri bekliyor. Uzun süre kullanabileceğiniz ürünler fazla yer kaplamaz ve göze batmazlar. Sadece sundukları ışık şöleni ile ihtiyacınızı karşılar ve göze hitap eder. Sitemizde yer alan ürünlerin tamamında fiyat / performans dengesini gözetiyoruz. Siz değerli müşterilerimize kaliteli ürünleri uygun fiyata sunarak yararlanma fırsatı sunuyoruz.

5 Watt Cob Led Kasa Kullanım Alanları

5 Watt Cob Led Beyaz Kasalar özellikle evinizde ve ofisinizde göze hitap eden kısımlarda kullanabilirsiniz!  Floresan sistemler, armatür sistemler bir bölgenin ışıklandırılmasında yüksek etki gösteren ışıklandırma sistemleridir. Bu sistemlerin yerine daha az ışıklı fakat karanlık olmayan bölgeler istiyorsanız beyaz kasa led sistemler tam size göre. Evlerde koridorları süslemek için, ofislerde karanlık bölgeleri aydınlatmak için kullanabilirsiniz. Küçük yerleri aydınlatmak için de led kullanabilirsiniz. Özellikle tavan bölgelerine kurulumlar yaparak sinema modu oluşturmanız da mümkün!

Yoğun ışık yerine led ışıkları tercih ediyorsanız sitemizde yer alan performans ürünü ledlere göz atabilirsiniz. Çeşitleri detaylı değerlendirebilirsiniz.

 

İlk Ürüm Yorumunuzu yapın, 5 Watt Cob Led Beyaz Kasa

Yorumlar

Şaun Yorum Yok

Main Menu

23,9039,90 (40%)

Sepete Ekle