30 Watt Ray Spot Siyah

79,9099,90 (20%)

VOLT:  220 Volt

WATT: 30 Watt

LÜMEN DEĞERİ: 2700 Lümen

RENK SEÇENEĞİ: BEYAZ, GÜNIŞIĞI 4000K (SICAK BEYAZ)

LED ÖZELLİĞİ: SMD LED

KORUYUCULUK: İP20 (İÇ MEKAN)

BOYUT: 180X90mm

GARANTİ SÜRESİ: 1 YIL

Kasa Rengi: SİYAH

Mağazamızdaki tüm ürünlerimiz 1 sene birebir değişim garantilidir.

Temizle
SKU: MIO-1012 Kategori: Tags: , ,

30 watt ray spot siyah aydınlatma ürünleri günümüz aydınlatma aparatları arasında yoğun bir şekilde tercih ediliyor.  Ray spot ürünleri yalnızca belirli bir bölgeyi aydınlatmak amacıyla geliştirilmiş olan sistemlerdir. Mağaza vitrinlerinde ve sergilerde kullanılması tavsiye edilir. 

Ray spot siyah aydınlatma ürünü tek başına kullanılamaz. Bu çok büyük bir yanlıştır. Eğer geniş alanları ray spotlar ile aydınlatmak istiyorsanız mutlaka başka aydınlatma elemanlarından destek almalısınız Ray Spotlar tek başlarına çalışmazlar. Monofaze olarak nitelendirilen ray sistemlerinde kullanılmak zorundadır. Montaj işlemi gerçekleşmiş olan raya metresine bakarak dilediğiniz sayıda ray spot takabilirsiniz. Ray spotlar 360 derece dönüş özelliğine sahiptir. Ledlerin yönünü dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Bu şekilde maksimum elektrik tasarrufu ve maksimum ışık verimi ile içiniz rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.

30 Watt Ray Spot Beyaz Kullanım Yerleri

Ray Spot Beyaz yapı gereği oldukça dikkat çekici ve şık bir görünüme sahiptir. Bu nedenle bölgesel aydınlatma amacıyla kullanılan bir ışıklandırma sistemidir. Led ray spotlar başlıca;

  • Mağaza Aydınlatmaları
  • Vitrin Aydınlatmaları
  • Müze Aydınlatmaları
  • Sahne Aydınlatmaları
  • Ofis Aydınlatmaları
  • Cafe Aydınlatmaları
  • Restoran Aydınlatmaları
  • Stand Aydınlatmaları
  • Reyon Aydınlatmaları

 olmak üzere, aklımıza gelen birçok farklı alanda vazgeçilmez bir ışıklandırma ürünü olmuştur.

30 Watt Ray Spot Beyaz Tavan ve Duvar

Ray spot beyaz gün ışığını yansıtan yada ledli olarak üretilebilir. Led ray spot genel olarak yaymış olduğu ışığın aydınlattığı bölgeyi dikkat çekici bir hale getirir. Bölgesel olarak aydınlatmaya gereksinim duyulan her sektörde kullanılabilir. Tavana monte edilen 30 watt ray spot beyaz ürünler tavan ray spot olarak nitelendirilir. Fakat ray spotlar ekseriyetle evlerin salonlarındaki asma tavanda, mağazalarda ve sahnelerde kullanılır. 

Bazı modeller güvenlik kamerasını andırır. Genel olarak tekli satış yapılmaz. 3’lü ya da 4’lü olarak satın alınabilir. Duvara monte etmeye uygun olan ray spot modelleri ise daha çok kafe ve restoranlarda karşınıza çıkar. Bazı müzelerde ve sergilerde de kullanılabilir. Bunlar ray spot beyaz olarak adlandırılır. Ray spot ürünlerini aklınıza gelebilecek birçok alanda kullanabilir ve aydınlatmasından faydalanabilirsiniz.

İlk Ürüm Yorumunuzu yapın, 30 Watt Ray Spot Siyah

Yorumlar

Şaun Yorum Yok

Main Menu

79,9099,90 (20%)

Sepete Ekle