30 Watt Ray Spot Beyaz

84,90104,90 (19%)

VOLT:  220 Volt

WATT: 30 Watt

LÜMEN DEĞERİ: 2700 Lümen

RENK SEÇENEĞİ: BEYAZ, GÜNIŞIĞI 4000K (SICAK BEYAZ)

LED ÖZELLİĞİ: SMD LED

KORUYUCULUK: İP20 (İÇ MEKAN)

BOYUT: 180X90mm

GARANTİ SÜRESİ: 1 YIL

Kasa Rengi: BEYAZ

Mağazamızdaki tüm ürünlerimiz 1 sene birebir değişim garantilidir.

Temizle
SKU: MIO-1013 Kategori: Tags: , ,

30 watt ray spot beyaz iç mekanları aydınlatılmasında tercih edilen aydınlatma sistemleri arasında açık ara zirvede yer alıyor. Peki ray spot nedir? 

Ray spotlar vitrin, stand ışıklandırmaları için kullanılan bir aydınlatma ürünüdür. Raylı bir özelliği vardır. Bu raylar bazen köşe dönüşlerine ihtiyaç duyar. Bu sebeple köeş dönüşlerini ve manevraları gerçekleştirmek için 30 Watt Spot Beyazı kullanılır.  Ray Spotlar tek başlarına çalışmazlar. Monofaze olarak nitelendirilen ray sistemlerinde kullanılmak zorundadır. Montaj işlemi gerçekleşmiş olan raya metresine bakar dilediğiniz sayıda ray spot takabilirsiniz. Ray spotlar 360 derece dönüş özelliğine sahiptir. Ledlerin yönünü dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Bu şekilde maksimum elektrik tasarrufu ve maksimum ışık verimi ile içiniz rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.

30 Watt Ray Spot Beyaz Kullanım Alanları

30 Watt Spot yapı gereği oldukça dikkat çekici ve şık bir görünüme sahiptir. Bu nedenle bölgesel aydınlatma amacıyla kullanılan bir ışıklandırma sistemidir. Led ray spotlar başlıca;

  • Mağaza Aydınlatmaları
  • Vitrin Aydınlatmaları
  • Müze Aydınlatmaları
  • Sahne Aydınlatmaları
  • Ofis Aydınlatmaları
  • Cafe Aydınlatmaları
  • Restoran Aydınlatmaları
  • Stand Aydınlatmaları
  • Reyon Aydınlatmaları

 olmak üzere, aklımıza gelen birçok farklı alanda vazgeçilmez bir ışıklandırma ürünü olmuştur.

30 Watt Ray Spot Beyaz  Çeşitleri Nelerdir?

Ray spot beyaz gün ışığını yansıtan yada ledli olarak üretilebilir. Led ray spot genel olarak yaymış olduğu ışığın aydınlattığı bölgeyi dikkat çekici bir hale getirir. Bölgesel olarak aydınlatmaya gereksinim duyulan her sektörde kullanılabilir. 

Tavana monte edilen 30 watt ray spot ürünler tavan ray spot olarak nitelendirilir. Fakat ray spotlar ekseriyetle evlerin salonlarındaki asma tavanda, mağazalarda ve sahnelerde kullanılır.  Bazı modeller güvenlik kamerasını andırır. Genel olarak tekli satış yapılmaz. 3’lü ya da 4’lü olarak satın alınabilir. Duvara monte etmeye uygun olan ray spot modelleri ise daha çok kafe ve restoranlarda karşınıza çıkar. Bazı müzelerde ve sergilerde de kullanılabilir. Bunlar ray spot olarak adlandırılır. Ray spot ürünlerini aklınıza gelebilecek birçok alanda kullanabilir ve aydınlatmasından faydalanabilirsiniz.

İlk Ürüm Yorumunuzu yapın, 30 Watt Ray Spot Beyaz

Yorumlar

Şaun Yorum Yok

Main Menu

84,90104,90 (19%)

Sepete Ekle