3 Watt Sensörlü Kare Koridor Spotu

139,00189,00 (26%)

VOLT: 220 VOLT

WATT: 3 WATT

KASA TİPİ: KROM, DÖKÜM

IŞIK RENGİ: BEYAZ- GÜNIŞIĞI-MAVİ

LÜMEN: 240 LÜMEN

DELİK ÇAPI: 80 MM

DIŞ ÇAPI: 90 MM

GARANTİ SÜRESİ: 1 YIL

Temizle

3 Watt Sensörlü Kare Koridor Spotu ürünü, koridor süslemesi ve aydınlatması olarak kullanılabilir. Sizlere tasarrufu ve modernliği sunan ürünlerimizi inceleyebilir, şahane dekorlar elde edebilirsiniz!

3 Watt Sensörlü Kare Koridor Spotları sitemizde yer alan bütün ürünler gibi performans odaklı çalışmaktadır. Kullanmak istediğiniz alanlarda gerekli aydınlatmayı sunarken modern bir görünüm sağlar. Kullandığınız alanlarda büyük aydınlatma sistemlerine ihtiyaç duymadığınızdan ötürü de enerjiden büyük ölçüde tasarruf edersiniz. Yeni tip modern yapılarda oldukça fazla kullanılan koridor spotları, kattıkları eşsiz görüntüler ile sizleri bekliyor. İnternet sitemizden uygun fiyatlara koridor spotu ürünlerini temin edebilirsiniz.

3 Watt Sensörlü Kare Koridor Spotu Özellikleri

3 Watt Sensörlü Kare Koridor Spotları ile koridorları daha modern hale getirebilirsiniz. Göz alıcı fazla ışıklar yerine dikkat çeken spotlar kullanmak mı istiyorsunuz? 

Peki 3 Watt Sensörlü Kare Koridor Spotlarının özellikleri nelerdir?

  • Ürün 220 volt potansiyel farka ve 3 wattlık bir güce sahiptir. İstenilen alanlarda yeteri kadar kullanılarak güzel bir ışıklandırma yapılabilir.
  • Ürünün kasası krom rengi döküme sahiptir.
  • Diğer led spotlarla ve aydınlatma sistemi ürünleri ile birlikte kullanılabilir.
  • Kullanılan ışığın rengini beyaz, günışığı ve mavi olarak tercih edebilirsiniz.
  • Delik çapı yaklaşık 80 mm ve duş çapı 90 mm olarak belirtilmiştir. Bu değerler de istenilen alanlarda yeteri kadar aydınlatmayı sağlayacaktır.
  • Ürünlerimiz sizlere uzun süreli kullanım imkanı sağlamaktadır. Eğer ürün ile ilgili bir sıkıntı yaşarsanız 1 yıllık garanti sürecinden faydalanmanız mümkün.

Kare koridor spotu ve diğer led ürünleri için internet sitemizi detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Aydınlatma ürünlerini birlikte kullanmanız ve modern bir görüntü oluşturmanız sitemizdeki ürünler ile mümkün! Hemen sizde alışverişe başlayın!

3 Watt Sensörlü Kare Koridor Spotlarının Kullanım Alanları

3 Watt Sensörlü Kare Koridor Spotu özellikle koridor yapılar için üretilmiş özel spotlardan oluşmaktadır. Koridorlar, giriş kısımları ve ara yerler için üretilmiş spotlar, destekleyici olarak kullanılmaktadır. Fazla kullanılmayan bu alanlarda enerji tasarrufu sunan spotlar aynı zamanda yapıya şık bir görünüm katmaktadır. Ürünleri ayrıntılı bir şekilde sitemizden istediğiniz gibi inceleyebilirsiniz. 

İlk Ürüm Yorumunuzu yapın, 3 Watt Sensörlü Kare Koridor Spotu

Yorumlar

Şaun Yorum Yok

Main Menu

3 Watt Sensörlü Kare Koridor Spotu

139,00189,00 (26%)

Sepete Ekle