3 Metre Monofaze Ray

89,9099,90 (10%)

RAY SPOTLAR İÇİN MONOFAZE RAY 

RENK SEÇENEĞİ: SİYAH VE BEYAZ

UZUNLUK: 3 METRE

ÖZELLİK: İP20 (İÇ MEKAN)

BU ÜRÜN KARGODA YAŞANAN İHMALSİZ TAŞIMALARDAN DOLAYI MİNİMUM 10 ADET SİPARİŞ ALINMAKTADIR. 10 ADET ALTINDA SİPARİŞİ CANLI DESTEK HATTIMIZDAN VEREBİLİRSİNİZ. FİRMAMIZ 10 ADETİN ALTINDA SİPARİŞ VERİLİP KARGODA KIRILMASI DURUMUNDA MESULİYET KABUL ETMEMEKTEDİR.

Temizle
SKU: MIO-1015 Kategori: Tags: , ,

3 metre monofaze ray aydınlatma yardımcı ürünü 3 mm kalınlıkta ve alüminyum yapılı profilden imal edilir. Hat üzerindeki planlar plastik yalıtım malzemesi ile kaplıdır. Bu yalıtım malzemesi bir adet faz iletkeni ve bir adet nötr iletken malzeme içerir. 

3 mm kalınlıktaki alüminyum yapılı profil varsayılan olarak beyaz renktedir. ORtamda kullanılan renklere göre talep edilirse anodize ya da siyah katman ile kaplanabilir. Nötr iletkenler ve faz iletkenler 4 milimetre karelik bakır iletken malzemeden üretilmiştir.  

3 Metre monofaze rayların bağlantı parçları ile birleştirilmeden önce her iki ucu doksan derecelik bir açıyla bükülmelidir. Beyaz raylar 1 m, 2 m, 3 m uzunluklarda standart bir şekilde kesilir. Gerekli olan durumda 3 metre monofaze rayları talep edilen uzunlukta kesilebilir.

Armatürler 3 metre monofaze ürünü ile adaptör yardımıyla bağlanabilir. Adaptör bağlandıktan sonra klips ile kilitlenir. 

3 Metre Monofaze Ray Ürün Özellikleri

220 Voltluk bir elektrik enerjisi  ile çalışır.

Renk: Beyaz 

Monofaze Ray Spotlar için kullanılır.

3 Metre Monofaze ile Ürünleri Ön Plana Çıkarın

3 metre monofaze üzerine kurulan ray spotlar, aydınlatma amacıyla  her mekanda kolaylıkla kullanılabilir. Bununla birlikte çeşitli işletmelerde ve mağazalarda çok yoğun bir kullanım oranına sahiptir. Giyim mağazalarında ürünleri pazarlamak için oluşturulan alanların üst kısımlarına ray spotlar ile çok kullanışlı bir aydınlatma alanı oluşturabiliriz. Bu alanda pazarlanan ürünler müşterilere daha cazip ve çekici gelecektir. 

Bu alanlara konumlandırılan ray spotlar ile ürünlerin istediğiniz yerine ışığı odaklayabilirsiniz. Bu hareketli yapılarını 3 metre monofaze ürününe borçludurlar.  Zaman içinde güncelleme yapılan ürünler için de talep ettiğiniz açıya uyumluluk sağlayabilirsiniz. Bu şekilde dilediğiniz ürünleri ön plana çıkarabilir ve pazarlayabilirsiniz.

3 metre monofaze üzerine monte edilen ray spotla aydınlatmaları sadece mağazaların iç kısımlarında kullanılmaz. Ray spotlar vitrinde bulunan ürünler için de dekoratif bir aydınlatma sistemi olarak kullanılabilir. Modern ve sade görünümleri ile pazarlanan ürünlere olan dikkatin artırılması konusunda yardımcı olurlar.

 

İlk Ürüm Yorumunuzu yapın, 3 Metre Monofaze Ray

Yorumlar

Şaun Yorum Yok

Main Menu

89,9099,90 (10%)

Sepete Ekle