24 Watt Sıva Altı Yuvarlak Siyah Slim Led Panel

174,90299,00 (42%)

VOLT: 220 VOLT

WATT: 24 WATT

KASA TİPİ: SİYAH

IŞIK RENGİ: BEYAZ- GÜNIŞIĞI

LÜMEN: 1900 LÜMEN

DELİK ÇAPI: 280 MM

DIŞ ÇAPI: 300 MM

GARANTİ SÜRESİ: 1 YIL

NOT: KARGODA KIRILMALARI ÖNLEMEK AMACIYLA, BU ÜRÜNDEN MİNİMUM 2 ADET SATIN ALABİLİRSİNİZ.

Temizle

24 Watt Sıva Altı Yuvarlak Siyah Slim Led Panel; Led paneller evlerin koridorlar içerisinde aydınlatma işlevi görebilmek adına ideal durumdaki bir aydınlatma çözümüdür. Koridor aydınlatması dışında banyo ve mutfak içerisinde yine aydınlatma görevi görmesi için kullanılabilir.

24 Watt Sıva Altı Yuvarlak Siyah Slim Led Panel ince olması nedeniyle 3 cm lik bir yükseklik ürünün montajı için yeterli olacaktır. Salon gibi oturma odası bölgelerinde led paneller oldukça iyi bir aydınlatma işlevi görecektir.

Yatak odası gibi dinlenme bölgelerinde ise Led paneller yerine daha çok Led spot ürünlerini tercih edebilirsiniz. Bununla beraber ışık gerektiren video, fotoğraf çekimi için de yine Led paneller ile oluşturulacak bir aydınlatma planı projeniz için çok iyi sonuçlar verecektir. Unutulmamalıdır ki, Led paneli doğru bir yerde ve doğru sayıda kullanırsanız ekonomik ve kaliteli bir aydınlatmaya sahip olabilirsiniz.

24 Watt Sıva Altı Yuvarlak Siyah Slim Led Panel alırken nelere dikkat etmeliyiz?

  • İlk olarak ürünlerin CE belgeleri kesinlikle bulunmalıdır.
  • LED Panel ürünlerin arka yüzlerinde bir etiketi olmalıdır.
  • Ürünlerin ışık renklerini doğru olup olmadıklarını ve istediğiniz ışık tonlarında olup olmadığını kesinlikle kontrol ediniz.

MONTAJ VE GÜVENLİK UYARILARI

Ürünlerinizi teslim alırken, herhangi bir fiziksel darbe olup olmadığını kontrol ediniz. Nakliye hasarlı ürünlerin değişimlerin ambardan ya da kargodan talep ediniz. Ürününüzü teslim alırken, ürünle beraber gelmesi gereken aksesuarlar eğer varsa bu aksesuarların tam olup olmadığını kontrol ediniz.

Ürününüzün orjinal paketini ya da kutusunu, fatura ve aksesuarları daha sonraki servis ihtiyaçlarında kullanabilmek için saklayınız. Ürün modelinin, seri numarasının ve barkodunun zarar görmemiş olmasına dikkat ediniz. Bunların yıpranmış ya da okunmamış olması halinde ürününüz garanti kapsamı içerisine girmemektedir.

  • Ürün kullanım amacı haricinde kullanılmamalıdır.
  • Elektrik bağlantıları yalnızca uzman kişiler tarafından yapılmalıdır.
  • Ürün montajı yapılırken elektrik bağlantıların kapalı olduğundan emin olunuz.
  • Güç kablolarının hasar görmüş olduğu durumlarda ürünü kullanmayınız. Aksi halde ciddi yaralanma, maddi hasar ya da ölüme sebep olabilir.
  • Ürün montaj işlemine başlamadan önce kabloların, ürünlerin dış çeperlerinin hasar görmediğinden emin olunuz. 

Burada bulunan hususlara önemle dikkat etmek gerekir.

İlk Ürüm Yorumunuzu yapın, 24 Watt Sıva Altı Yuvarlak Siyah Slim Led Panel

Yorumlar

Şaun Yorum Yok

Main Menu

24 Watt Sıva Altı Yuvarlak Siyah Slim Led Panel

174,90299,00 (42%)

Sepete Ekle