220 Volt Neon Led

64,9089,00 (27%)

VOLT: 200 VOLT

WATT: 1.2 WATT

KORUMA: İP67 (DIŞ MEKAN SU GEÇİRMEZ)

MALZEME: SİLİKON KORUMALI

RENK SEÇENEĞİ: BEYAZ-GÜNIŞIĞI-MAVİ-KIRMIZI-MAVİ-YEŞİL-AMBER

GARANTİ SÜRESİ: 1 YIL

NOT: ÜRÜNÜ ÇALIŞTIRABİLMEK İÇİN. SİTEMİZ ÜZERİNDEN 220 VOLT NEON LED ADAPTÖRÜ ALMANIZ GEREKMEKTEDİR. DİREKT OLARAK FİŞE TAKARAK ÜRÜNÜ ÇALIŞTIRABİLİRSİNİZ. AYRICA 50 METRE SİPARİŞLERDE, 2 ADET FİŞ HEDİYE.

YAZILAN FİYAT METRE FİYATIDIR. BU ÜRÜNDE MİNİMUM 5 METRE SİPARİŞ VERİLMEKTEDİR.

Temizle

220 volt neon led, led teknolojisinin gelişmesiyle beraber aydınlatma teknolojisinde kullanılan yeni nesil ışıklandırma ürünlerindendir. Neon ledler kolay bükülebilir ve esnek bir şekilde yapıştırabilirsiniz. Ayrıca her türlü iç mekân kullanımına uygun bir aydınlatma ürünüdür. Ürün su geçirmez özelliğiyle dış mekanlarda da kullanılabilmektedir. Günümüzde tabela aydınlatmalarında bu ürünlerden yararlanılmaktadır.

220 Volt Neon Led Işık Seçenekleri Nelerdir?

Son dönemdeki led teknolojisinin gelişim göstermesiyle beraber en az elektrik sarfiyatı sağlamaktadır. Bununla beraber en verimli aydınlatma enerjisini sunan 220 volt neon ledler günümüzde birçok alanın renkli olarak aydınlatılmasını sağlar. İsminden de anlaşılacağı gibi bu ışıklandırma cihazı çeşitli neon renklerde aydınlatma sağlamakta ve çeşitli renk seçenekleriyle satışa sunulmaktadır.

220 volt neon ledler tek renk ve çoklu renk seçenekleriyle satışa sunulmaktadır. Canlı bir aydınlatma sağlayan bu ışıklandırma cihazları kullanıcılarımıza beyaz, gün ışığı, mavi, kırmızı, yeşil ve amber renklerde sunulmaktadır. Ayrıca çoklu ışık seçeneği sağlayan rgb modeli de müşterilerimize sunulmaktadır. Rgb özelliği sayesinde ürün birçok renklerin arasında geçiş sağlayarak daha canlı bir ışıklandırmayı kullanım alanlarında gerçekleştirmektedir. Mekanlarında canlı bir renklendirme sağlayarak isteyen kullanıcılarımız iç ve dış mekân aydınlatmalarında bu üründen yararlanabilmektedirler. Ürün esnek ve bükülebilir özelliğiyle her alana monte edilebilmektedir.

220 Volt Neon Led Dayanıklı Mıdır?

Ürün esnek ve bükülebilir malzeme olup herhangi bir kopma ya da ayrılma durumu genellikle yaşanmamaktadır. Cihazın dış yüzeyinde şeffaf kaplamayla sağlamlaştırılmış olup açık mekân kullanımlarına da uygun hale getirilmiştir. Bu dış şeffaf kaplama sayesinde cihaz herhangi bir yağmur ve kar suyundan etkilenme durumu yaşamamaktadır. 220 volt neon ledler bahçelerde, ağaçlarda, balkon ve teras gibi açık alan aydınlatmalarında kullanılmasının yanı sıra iç mekân vitrin vb. aydınlatmalarında da kullanıma uygundur. Ürün 220 volt led trafosuna bağlanarak güvenlikli bir şekilde aydınlatma sağlamaktadır. Trafoya bağlanmadan kullanılabilse de ürüne bağlanan bu trafolar cihaza daha uygun elektrik akımını sağlayarak herhangi bir olası kısa devre durumunu ortadan kaldırmaktadır. Fiş şeklinde duvara takılmakta ve az enerji tüketimiyle verimli bir şekilde ortamları ışıklandırmaktadır.

İlk Ürüm Yorumunuzu yapın, 220 Volt Neon Led

Yorumlar

Şaun Yorum Yok

Main Menu