220 Volt Hortum Led

29,0059,00 (51%)

VOLT: 200 VOLT

WATT: 1.2 WATT

KORUMA: İP67 (DIŞ MEKAN SU GEÇİRMEZ)

MALZEME: SİLİKON KORUMALI

RENK SEÇENEĞİ: BEYAZ-GÜNIŞIĞI-MAVİ-KIRMIZI-MAVİ-YEŞİL-AMBER

GARANTİ SÜRESİ: 1 YIL

NOT: ÜRÜNÜ ÇALIŞTIRABİLMEK İÇİN. SİTEMİZ ÜZERİNDEN 220 VOLT HORTUM LED ADAPTÖRÜ ALMANIZ GEREKMEKTEDİR. DİREKT OLARAK FİŞE TAKARAK ÜRÜNÜ ÇALIŞTIRABİLİRSİNİZ. AYRICA 50 METRE SİPARİŞLERDE, 2 ADET FİŞ HEDİYE.

YAZILAN FİYAT METRE FİYATIDIR. BU ÜRÜNDE MİNİMUM 5 METRE SİPARİŞ VERİLMEKTEDİR.

Temizle

220 volt hortum led özellikle bahçe, balkon, teras gibi dış mekanlarda kullandığımız açık ortamların renklendirilmesini sağlayan ışıklardır. Şeffaf hortum içerisinde yer alan şerit ledler dış mekanlara uygun ve dayanıklı olarak tasarlanmıştır. Kolay bir şekilde döşenerek prize bağlandıktan sonra aydınlatma aracı çalışmaktadır. Böylelikle gece karanlığında evimizin açık alanları renklendirilmekte ve hoş bir görüntü oluşmaktadır.

220 Volt Hortum Ledler Nasıl Kullanılır?

Hortum şeritler oldukça basit bir şekilde tasarlanmıştır ve kurulumu gayet kolaydır. Kullanacağınız alanın kaç metre olacağını ölçtükten sonra ürünün metresini ona göre sipariş etmeniz daha iyi olacaktır. Kullanılacak yerlerin belirlenmesinden sonra ledler buralara kolaylıkla döşenmekte, trafo ve fişe bağlandıktan sonra da sorunsuz bir şekilde çalışmaya başlamaktadır. Trafo kullanımı ürünün güvenliği açısından önemlidir. 220 volt hortum ledler günümüzde oldukça yaygın hale gelmiş ve birçok alanın gece renklendirilmesinde kullanılmaktadır.

Bahçe, balkon, saksı, teras, dış dekorlar gibi birçok alanlarda her geçen gün 220 volt hortum ledlerin kullanımı yaygınlaşmaktadır. Bu hortum ledler sadece 1.6 watt enerji tüketerek ışıklandırılma yaparken enerjiden de tasarruf edilmesini sağlamaktadır. Ürün hem dayanıklı hem tasarruflu hem de kullanışlıdır.

220 Volt Hortum Ledlerin Işık Seçenekleri Nelerdir?

220 volt hortum led tek ve çoklu renk ışık verme seçenekleriyle satışa sunulmaktadır. Ürünün dış malzemesi şeffaf silikon korumaya sahiptir. Beyaz, gün ışığı, mavi, kırmızı, yeşil, amber ve rgb renk seçenekleriyle satışa sunulmaktadır. Kullanıcılar kullanacakları alanlara göre kendi istedikleri tercihi yapabilirler.

Rgb seçeneği birden fazla renkte aydınlatma sağlamaktadır. Yani çoklu bir modeldir. Ürünün rengini seçmeden önce kullanılacak yerlerin düşünülerek buna göre tercih yapılması daha doğru olacaktır. Örneğin çimlerin kenarına kurulacaksa yeşil, ağacın üzerinde yer alacaksa gün ışığı, havuz civarıysa mavi, bahçe yoluysa beyaz gibi tercihler seçilebilmektedir. Bu seçimi herkes kendi zevkine ve tercihine göre rahatlıkla seçebilirler. Bu ürünler çok farklı mekanlarda gece aydınlatmalarında göze çarpıcı şekilde yer almaktadır. Ve bu yerlerin karanlıkta aydınlatılmalarına yardımcı olmakta ve göze çarpmasını sağlamaktadır. Örneğin bir ağaç gece karanlığında belli olmazken hortum led sarılırsa oldukça dikkat çekici olmaktadır.

İlk Ürüm Yorumunuzu yapın, 220 Volt Hortum Led

Yorumlar

Şaun Yorum Yok

Main Menu

29,0059,00 (51%)

Sepete Ekle