200 Watt SMD Led Projektör

409,00509,00 (20%)

VOLT:  220 V

WATT: 200 WATT

LÜMEN DEĞERİ: 18000 Lümen

KASA RENGİ: SİYAH

LED ÖZELLİĞİ: SMD LED

KORUYUCULUK: IP65 (Dış mekan , Su Geçirmez)

BOYUT: 351x273x35mm

GARANTİ SÜRESİ: 1 YIL

Mağazamızdaki tüm ürünlerimiz 1 sene birebir değişim garantilidir.

Temizle

200 Watt SMD Led Projektör farklı renkler üzerinde tasarlanan ışık fonksiyonlarından dolayı, bahçe, havuz çevresinde, balkon, modern ve büyük dekorasyonlara ev sahipliği yapan yerlerde kullanılmaktadır. Bununla beraber salon bölümleri içerisinde, oyun ve parti odalarının dekor işlemlerinde yine kullanılabilmek için oldukça ideal bir üründür. Çarpıcı ve yaratıcı aydınlatma dekorlarının yaratılabilmesini sağlamaktadır.

Led Projektörler teknolojik gelişmeler doğrultularında daha sık bir şekilde kullanılmaya başlanan elektronik aletlerden birisidir. Projektör çeşiktler çok geniş ve büyük bir seçenek skalasına sahiptir. Bu skala içerisinde yer alan 200 Watt SMD Led Projektör modeli de yine kendine has birtakım özellikler bulundurmaktadır. Watt gücü olarak oldukça yüksek bir performansa sahip olan ürün oldukça iyi bir aydınlatma sunmaktadır.

Led Projektörlerin Özellikleri Nelerdir?

Üstün kaliteye sahip durumdaki, son derece kullanışlı olan led projektörler sayfamız içerisinde bir araya getirilerek kullanıcılarımıza sunulur. Birbirlerinden farklı özelliklere sahip olan bütün bu ürünler farklı ihtiyaç ve isteklere göre uygun şekilde kullanılabilirler. Bu durum ise bütün ürünlerin oldukça geniş bir kullanıcı kitlesine de hitap edebilmesini sağlar. Farklı teknik özellikler ürünlerin kullanım amaçlarında da farklılık oluşmasını sağlar.

Gündelik yaşam içerisinde bulunulan pek çok alan üzerinde kullanılan aydınlatma araçlarının yarısı 200 Watt SMD Led Projektör aydınlatma çeşitleridir. Bu ürünlerin aydınlatma sistemleri içinde, çip teknolojisi kullanılarak üretilen, SMD çipleri bulunmaktadır. Çip çeşitleri ile farklı aydınlatma güçlerine ve boyutlarda SMD led projektörler oluşturulur. 200 Watt SMD Led Projektörler aracı da bahsedilen modellerinden birisidir.

200 Watt SMD Led Projektör Kullanım Alanları ve Özellikleri

Led projektörlerin kullanıldığı yerler genel olarak aşağıdaki şekildeki gibidir:

  • Otopark aydınlatma alanları,
  • Stadyumlar,
  • Bahçe aydınlatma dekorları,
  • Fabrika alanları,
  • Cadde aydınlatma alanları ve daha birçok yer için aydınlatma işlevini görmektedir.

Led projektörler, iç mekan aydınlatma ve dış mekan aydınlatma konusunda kullanılabilme özelliklerine sahiptir. Bunun yanı sıra diğer özellikleri ise aşağıdaki şekildeki gibidir:

  • Yüksek ısıya dayanıklı yapısıyla yüksek bir aydınlatma gücü sunma,
  • 200 Watt SMD Led Projektörler yukarıda yer alan ve led projektörler için aktarılan özellikler içermektedir.
  • Dış ve iç mekan aydınlatma işlemlerinde kullanılma
  • Hava şartlarına dayanıklı olma,
İlk Ürüm Yorumunuzu yapın, 200 Watt SMD Led Projektör

Yorumlar

Şaun Yorum Yok

Main Menu

409,00509,00 (20%)

Sepete Ekle