2 Metre Monofaze Ray

69,9079,90 (13%)

RAY SPOTLAR İÇİN MONOFAZE RAY 

RENK SEÇENEĞİ: SİYAH VE BEYAZ

UZUNLUK: 2 METRE

ÖZELLİK: İP20 (İÇ MEKAN)

Temizle

İşletmenize ray spot alacaksanız 2 metre monofaze ray terimi ile mutlaka karşılaşmışsınızdır. Monofaze raylar 1 devreden oluşurlar. Monofaze raylar ;

  • mağazalar 
  • müzeler
  • ofisler
  • iş yerleri 
  • kamu tesisleri 

gibi birçok alanda sıklıkla kullanılır. 

2 metre monofaze rayların sıvaüstü ya da sarkıt edavatları ile beraber kullanılabilir. Talep edildiği takdirde 3 metre uzunluğa kadar kesim yapılabilir. Ray içerisinde ara bağlantılar, enerji sonlandırma, enerji girişi bağlantıları da mevcuttur.

3 mm kalınlıktaki alüminyum yapılı profil varsayılan olarak beyaz renktedir. Ortamda kullanılan renklere göre talep edilirse anodize ya da siyah katman ile kaplanabilir. Nötr iletkenler ve faz iletkenler 4 milimetre karelik bakır iletken malzemeden üretilmiştir.  

 

2 Metre monofaze rayların bağlantı parçları ile birleştirilmeden önce her iki ucu doksan derecelik bir açıyla bükülmelidir. Beyaz raylar 1 m, 2 m, 3 m uzunluklarda standart bir şekilde kesilir. Gerekli olan durumda 2 metre monofaze talep edilen uzunlukta kesilebilir.

Armatürler 2 metre monofaze ürünü ile adaptör yardımıyla bağlanabilir. Adaptör bağlandıktan sonra klips ile kilitlenir. 

2 Metre Monofaze Ray Özellikleri

220 Voltluk bir elektrik enerjisi  ile çalışır.

Renk: Beyaz 

Monofaze Spotlar için kullanılır.

2 Metre Monofaze Rayların Reklam Çalışmaları

2 metre monofaze üzerine kurulan ray spotlar, aydınlatma amacıyla  her mekanda kolaylıkla kullanılabilir. Bununla birlikte çeşitli işletmelerde ve mağazalarda çok yoğun bir kullanım oranına sahiptir. Giyim mağazalarında ürünleri pazarlamak için oluşturulan alanların üst kısımlarına ray spotlar ile çok kullanışlı bir aydınlatma alanı oluşturabiliriz. Bu alanda pazarlanan ürünler müşterilere daha cazip ve çekici gelecektir. 

Bu alanlara konumlandırılan ray spotlar ile ürünlerin istediğiniz yerine ışığı odaklayabilirsiniz. Bu hareketli yapılarını 2 metre monofaze ürününe borçludurlar.  Zaman içinde güncelleme yapılan ürünler için de talep ettiğiniz açıya uyumluluk sağlayabilirsiniz. Bu şekilde dilediğiniz ürünleri ön plana çıkarabilir ve pazarlayabilirsiniz.

2 metre monofaze üzerine monte edilen ray spotla aydınlatmaları sadece mağazaların iç kısımlarında kullanılmaz. Ray spotlar vitrinde bulunan ürünler için de dekoratif bir aydınlatma sistemi olarak kullanılabilir. Modern ve sade görünümleri ile pazarlanan ürünlere olan dikkatin artırılması konusunda yardımcı olurlar.

İlk Ürüm Yorumunuzu yapın, 2 Metre Monofaze Ray

Yorumlar

Şaun Yorum Yok

Main Menu

69,9079,90 (13%)

Sepete Ekle