12 Volt Neon Led

Stokta yok

VOLT: 12

WATT: 1.5 WATT

KORUMA: İP67 (DIŞ MEKAN SU GEÇİRMEZ)

MALZEME: SİLİKON KORUMALI

RENK SEÇENEĞİ: BEYAZ-GÜNIŞIĞI-MAVİ-KIRMIZI-MAVİ-YEŞİL-AMBER-PEMBE-TURUNCU

GARANTİ SÜRESİ: 1 YIL

NOT: ÜRÜN 12 VOLT OLDUĞU İÇİN, ÇALIŞTIRMAK İÇİN 12 VOLT TRAFO SATIN ALMANIZ GEREKMEKTEDİR. BU ÜRÜN GENEL OLARAK NEON LED TABELALARINDA TERCİH EDİLMEKTEDİR.

YAZILAN FİYAT METRE FİYATIDIR. BU ÜRÜNDE MİNİMUM 5 METRE SİPARİŞ VERİLMEKTEDİR.

12 volt neon led, gelişen aydınlatma teknolojisiyle beraber son dönemde kullanımı artan bir üründür. Aydınlatma araçları içerisinde en verimli aydınlatmayı neon ledler sağlamaktadır. Şerit şeklinde şeffaf koruma içerisinde yer almakta olan şerit aydınlatmalar genellikle tavan aydınlatmalarında kullanılır. Ayrıca tabelalarda ya da ev içerisi dekorasyonunda kullanılabilmektedir. Birçok renk seçeneğinin olması da ön plana çıkmaktadır. Bununla beraber az enerji harcaması dolayısıyla son dönemde çok fazla tercih edilmektedir.

12 Volt Neon Ledlerin Nitelikleri Nelerdir?

Bu ürün oldukça kullanışlıdır. Ek olarak üzerinde çok fazla ayar yapılmasına imkân sağlayan bir aydınlatma aracıdır. Neon led şeritleri tamamen esnek ve bükülebilir bir yapıda tasarlanmıştır. Her yere yapıştırması oldukça basit bir üründür. 12 volt neon ledler her alanda rahatlıkla kullanabilirsiniz. 2,5 cm boyunda kesebilir ve ekleyebilirsiniz. Ürünü çalıştırmak için 12 volt led trafosuna ihtiyaç vardır. Trafoya bağlanan ürün güvenli ve ayarlı bir şekilde rahatlıkla çalışabilmektedir. Bununla beraber trafolar prize bağlanabilen fiş şeklinde tasarlanmıştır. İç mimari ve dekorasyon gibi alanlarda çok fazla tercih edilen bir ışıklandırma ürünüdür.

Neon ledler aydınlatma alanında en az enerji sarfiyatını sağlayan ve birçok renk seçeneğiyle bize hitap eden bir ışıklandırma ürünüdür. 12 volt neon led sadece 1,5 watt enerji harcamasıyla oldukça az maliyetli bir üründür. Ayrıca silikon koruması sayesinde dayanıklı olmakla beraber tam 1 sene garantiye de sahiptir.

12 Volt Neon Led Nerelerde Kullanılır?

12 volt neon ledler özellikle iç mekân aydınlatmalarında kullanılmakla beraber yeri geldiğinde dış alanda kullanıma da uygun bir aydınlatma aracıdır. Evlerin iç mekân dekorasyonlarında, tv üniteleri, nişler, mobilyalar, tablolar vb. birçok dekorasyon ve ev eşyasının üzerinde kullanımı oldukça basittir. Ayrıca esner ve bükülebilen yapısı sayesinde yapışkanlı arka yüzüyle beraber her yere kolaylıkla monte edilebilmektedir. İş yerlerinin camekanlarında, masaların kenarlarında, vitrinlerde, yıl başı ağaçlarında vb. birçok aksesuarın ve mobilyanın üzerinde kullanımlarını gözlemlemekteyiz. Buna ek olarak ürün birçok renk seçeneği sayesinde oldukça çeşitli bir alanda kullanılabilmektedir. Şeffaf bir dış kaplamaya yer verilen bu ürün tamamen su geçirmez yapıdadır ve ağaç, salıncak vb. bahçe aydınlatmalarında da kolaylıkla kullanılabilmektedir.

İlk Ürüm Yorumunuzu yapın, 12 Volt Neon Led

Yorumlar

Şaun Yorum Yok

Main Menu