1,5 Watt Mercekli Modül Led

5,856,49 (10%)

VOLT:  12 Volt

WATT: 1,2 Watt

LÜMEN DEĞERİ: 240 Lümen

RENK SEÇENEĞİ: BEYAZ, GÜNIŞIĞI, MAVİ, KIRMIZI, YEŞİL, SARI

LED ÖZELLİĞİ: SMD LED

KORUYUCULUK: IP65 (Dış mekan , Su Geçirmez)

BOYUT: 82X18mm

GARANTİ SÜRESİ: 1 YIL

IŞIK AÇISI: 180 Derece

Not: Bu üründen minimum 10 adet satın alınmaktadır.

Mağazamızdaki tüm ürünlerimiz 1 sene birebir değişim garantilidir.

Temizle
SKU: MIO-1008 Kategori: Tags: ,

1,5 watt mercekli modül led nedir? sorusunun yanıtı evi işyeri ve bahçesi için aydınlatma çözümleri arayan birçok kişi tarafından araştırılmaktadır. Modül led araç içi aydınlatma, vitrin, tabela, gergi tavan aydınaltması için tercih edilen dekoratif bir aydınlatma ürünüdür. Modül ledler suya, toza ve neme karşı dayanıklı olarak üretilirler. Üç tane led çipi 3,4 voltluk bir güçle bağlanırlar. Daha sonra bu bağlanma neticesinde 12 voltluk bir enerji üretimi meydana gelir. 

Modül ledlerin tekli modül led ve 3’lü modül led olmak üzere 2 farklı çeşidi bulunmaktadır; Tekli modül ledler genellikle reklamcı modül ledi olarak da isimlendirilmektedir. İçerisinde 1,5watt tekli lens bulunmaktadır. 24,20 ve 12 voltluk farklı alternatifleri bulunmaktadır. 

1,5 watt mercekli modül led beyaz, pembe, mavi, kırmızı ve yeşil renklerde üretilir. Genellikle varsayılan olarak bir pakette 10 adet  beşe üç ebatlarındadır. Set halinde satıldığı için farklı çeşitlerini bulmak mümkündür.

1,5 Watt Mercekli Modül Ledlerin Aydınlatma Alternatifleri Nelerdir?

  • Dekoratif aydınlatma
  • oto aydınlatma
  • duvar boyama
  • eşya aydınlatma 

amacıyla kullanılmaktadır. Yüksek aydınlatma özelliği ile 5 ila 8 metrelik bir alanı aydınlatma kapasitesine sahiptir. Geniş açılara ışık yaymasına yardımcı olan özel bir yapısı vardır. Modül içerisinde bulunan alüminyum yapılı tabaka aşırı ısınma durumuna karşı koruma sağlar. Böylece mekan aydınlatma anında hiç bir risk oluşmaz. Su geçirmez bir yapıda olduğu için dış mekanlarda da kolaylıkla kullanılabilir. 

1,5watt mercekli led 15*70 mm ebatlarında üretilir. 160 derecelik bir ışık açısına sahiptir. Farklı renk ve modül alternatifleri bulunmaktadır.

1,5Watt Mercekli Modül Led Seçenekleri

1,5 watt mercekli led seçenekleri ledin kullanılacağı alana ve yaratılmak istenen ortama göre farklı ürün alternatifleri sunmaktadır. 12 voltluk 24 voltluk modül led 2 watt enerji gereksinimi duyar ve 20’li olarak satışa sunulur. Parlak beyaz renk seçeneği dar alanlarda tasarruflu ve yüksek bir aydınlatma imkanı sunar. Yapısındaki termal bant sayesinde su geçirmez özelliktedir.

İlk Ürüm Yorumunuzu yapın, 1,5 Watt Mercekli Modül Led

Yorumlar

Şaun Yorum Yok

Main Menu

5,856,49 (10%)

Sepete Ekle